PRACA: 133 - doradca klienta/handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
133 - doradca klienta/handlowiec
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/21/0933
OBOWIĄZKI:
Jeśli masz zmysł techniczny, posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klientaChcesz się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży?Odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne i dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.Oferujemy•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rodzinnej firmie o polskim kapitale•solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy•wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych•jasno określone ścieżki rozwoju zawodowegoGłówne zadania•realizacja ustalonych planów sprzedaży•stacjonarna obsługa klientów, utrzymanie dobrych relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami firmy•ofertowanie oraz sprzedaż•aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż•dbanie o estetykę ekspozycji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Doświadczenie w handlu
Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: A/B) dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu