PRACA: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Kozienice
Numer: StPr/19/0199
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Kozienice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Pracownik zmiany nocnej

McDonalds Polska Sp. z o.o.

Dodane: wczoraj

prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji w godzinach nocnychpozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracjiksiążeczki sanitarno-epidemiologicznej (jeśli jej nie masz, McDonald’s ją sfinansuje)nie wymagamy doświadczenia w...

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

Lokalizacja: mazowieckie/ Przysucha

Wykonywanie zabiegów kosmetycznychWymagania konieczne:Zawód: KosmetyczkaWykształcenie: średnie zawodowe

Operator linii produkcyjnej

HR Wise Sp. z o.o.

 Zakres obowiązków:Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie ze standardami technicznymi oraz bezpieczeństwaProwadzenie dokumentacji produkcyjnej w celu zapewnienie właściwych zapisów z przebiegu produkcjiZapewnienie porządku na stanowisku pracyBieżąca...

Animator

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

do uzgodnieniaWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące