PRACA: Asystentka Zarządu

Ogłoszenie numer: 2198518, z dnia 2018-12-06

Zeszuta Sp. z o. o.

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

poszukuje osobę na stanowisko:

Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących do spółki
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji wewnątrz firmy
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych wg skali priorytetów
  • Zaopatrywanie spółki w materiały potrzebne do funkcjonowania biura
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy