PRACA: Brygadzista / Brygadzistka (Dział Utrzymania Czystości)

Brygadzista / Brygadzistka (Dział Utrzymania Czystości)
Miejsce pracy: Radom

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu sprzątającego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Brygadzista / Brygadzistka

(Dział Utrzymania Czystości)

Zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk Aplikuj!

Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie)
  • Stawkę rynkową oraz premie motywacyjne
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • Dużą samodzielność i decyzyjność
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Klarowny system premiowy
  • Benefity pracownicze
Zadania:
  • Aktywna praca z Zespołem podczas czynności utrzymania czystości
  • Dowodzenie grupą pracowników: wyznaczanie zadań, kontrola wykonanej pracy, rozliczanie z przepracowanych godzin, wspieranie w pracy kierownika, szkolenie pracowników oraz kontakt z przedstawicielami Klienta
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w zakresie usługi utrzymania czystości
  • Gotowość do pracy w weekendy, i pracy wykonawczej – utrzymanie czystości
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane średnie-techniczne
  • Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami