PRACA: Doradca Klienta Korporacyjnego
Oferta przeniesiona do archiwum
Doradca Klienta Korporacyjnego
Miejsce pracy: Radom
Nr ref.: AD/LOP/2018
Twoje zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu średnich firm firm (pełna księgowość, do 40 mln przychodu rocznie)
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Dbałość o jakość portfela z uwzględnieniem rentowności
  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnianie najwyższej jakości doradztwa i obsługi
  • Realizacja planu sprzedażowego (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)
Nasze oczekiwania:
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie małych lub średnich firm
  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy