PRACA: Junior E-commerce Specialist ze znajomo┼Ťci─ů j─Özyka czeskiego

Kornblit & Partners jest firm─ů doradztwa personalnego. ┼Üwiadczymy us┼éugi na najwy┼╝szym poziomie ÔÇô dobieramy najlepszych kandydat├│w, spe┼éniamy oczekiwania najbardziej wymagaj─ůcych klient├│w.

W latach 1999 ÔÇô 2018 Kornblit & Partners dzia┼éa┼é pod nazw─ů Krakowski Instytut Technologii.

Dzi┼Ť, Kornblit & Partners, zachowuj─ůc ci─ůg┼éo┼Ť─ç wsp├│┼épracy z klientami, kontynuuje najlepsze praktyki na┬árynku.

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru e-marketingu, b─Öd─ůc─ů nowoczesn─ů platform─ů zakupow─ů, poszukujemy kreatywnych i ambitnych os├│b na stanowisko

Junior E-commerce Specialist ze znajomo┼Ťci─ů j─Özyka czeskiego
Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:
  • Aktywna analiza rynku e-commerce na rynku czeskim
  • Poszukiwanie i identyfikacja istotnych platform e-commerce do wsp├│┼épracy
  • Bie┼╝─ůcy nadz├│r kont na platformach zewn─Ötrznych
  • T┼éumaczenie i wystawianie wraz z opisem produkt├│w na platform─Ö
  • Poszukiwanie nowych platform i hurtowni na rynku czeskim do wsp├│┼épracy
Wymagania:
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka czeskiego w stopniu zaawansowanym- warunek konieczny
  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y e-commerce lub e-marketing
  • Komunikatywno┼Ť─ç i umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji biznesowych
  • Wysoka skuteczno┼Ť─ç i determinacja
  • Znajomo┼Ť─ç rynku czeskiego e-commerce b─Ödzie stanowi┼éo dodatkowy atut
Oferujemy:
  • Odpowiedzialn─ů prac─Ö pe┼én─ů wyzwa┼ä na samodzielnym i bardzo rozwojowym stanowisku
  • Prac─Ö w przyjaznej atmosferze opartej na wsp├│┼épracy i zaufaniu
  • Swobod─Ö w podejmowaniu dzia┼éa┼ä sprzeda┼╝owych zgodnych z polityk─ů firmy