PRACA: Kierowca kat. B

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Radom
Nr ref.: 172019
Opis stanowiska:
  • Obsługa placówek medycznych ze wskazanego terenu polegająca na odbieraniu odpadów oraz przekazywaniu ich do miejsca unieszkodliwienia.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia ADR,
  • Obsługa tabletu,
  • Dyspozycyjność,
  • Rzetelność,
  • Komunikatywność,
  • Niekaralność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwości rozwoju i szkolenia.