PRACA: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Wierzbica
Numer: StPr/20/0051
OBOWIĄZKI:
prowadzenie samochodu dostawczego celem dostarczenia towarów do kontrahenta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wierzbica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Radomiu i okolicach:

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Lokalizacja: mazowieckie/ Radom

Dodane: 2020-02-21

praca na busie, dostawa towarówWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Lokalizacja: mazowieckie/ Szydłowiec

Dodane: 2020-02-21

Utrzymanie ładu i porzadku w salach lekcyjnych, na korytarzach szkolnych

Magister Farmacji

Apteki Gemini

Lokalizacja: mazowieckie/ Kozienice

Dodane: 2020-02-21

ZAPEWNIAMY WSPARCIE W RELOKACJI (zarówno czasowej jak i stałej) Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych profesjonalistów i pasjonatów. W naszej aptece możesz mieć pewność pracy z...

Handlowiec

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie/ Radom

Dodane: 2020-02-21

 Wyzwania, które będziesz podejmować:Współpraca w branży, która jest Twoją pasjąOpieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientówRozpoznawanie potrzeb i analiza klientówStałe poszerzanie wiedzy z zakresu motoryzacjiTa...