PRACA: Konstruktor / CAD Designer

Ogłoszenie numer: 2438342, z dnia 2019-04-30

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Konstruktor / CAD Designer

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: KONST/02/2019

Opis stanowiska

  • projektowanie wyrobów i współudział w ich wdrażaniu
  • testowanie projektowanych rozwiązań
  • opracowanie dokumentacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów i oprzyrządowania technologicznego
  • predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w doświadczonym zespole projektowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego