PRACA: Kontroler Jakości

Ogłoszenie numer: 4144471, z dnia 2021-01-14

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: KONTR./01/2021

Opis stanowiska

  • Realizacja procedur związanych z kontrolą jakości
  • Monitorowanie systemu jakości w firmie
  • Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych
  • Wsparcie pracowników produkcji w zakresie zagadnień jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Analiza informacji zwrotnej od klienta

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (kierunki:  inżynieria produkcji, inżynieria/zarządzanie jakością, materiałoznawstwo, technologia chemiczna i pokrewne)
  • Odpowiedzialność
  • Skrupulatność i dokładność
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania