PRACA: Magazynier
Młodzieżowe Centrum Kariery Prudnik
Magazynier
Miejsce pracy: Radom
Numer: 25/12/2018
OBOWIĄZKI:

Magazynowanie półfabrykatów, sporządzanie zamówień, wydawanie zamówień, zliczanie, skanowanie

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto:

41 - 43 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Prudnik

2241030

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Dodane: dzisiaj

transport towaru w warunkach kontrolowanych, załadunek i rozładunek towaru, transport krajowyWymagania konieczne:Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: prawo jazdy kat. BWymagania...

Lokalizacja: mazowieckie/ Wierzbica

dostarczanie towarów do kontrahentówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat. B

prowadzenie pojazduWymagania konieczne:Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat. B

Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

Lokalizacja: mazowieckie/ Zwoleń

.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: spawanie metodą MIG 131; MAG 135,