PRACA: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/21/0070
OBOWIĄZKI:
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych wykonuje montaż, demontaż, naprawę i obsługę maszyn i urządzeń przemysłowych. Identyfikuje i diagnozuje uszkodzenia wynikłe w trakcie eksploatacji. Po zdiagnozowaniu uszkodzenia wymienia uszkodzone elementy i zespoły. Informuje o planowanych przestojach maszyn i niezbędnych częściach zamiennych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : naprawa maszyn i urządzeń mechanicznych.min. 2 miesiące stażu pracy na stanowisku mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach