PRACA: Menedżer Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 2358093, z dnia 2019-03-18

Easy Robots Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Radomiu, pierwszy polski producent robotów przemysłowych, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Menedżera Sprzedaży.

Menedżer Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami,
  • Przygotowywanie ofert i umów,
  • Koordynacja procesów zamówień oraz eksportu,
  • Udział w targach branżowych,
  • Realizację założonych planów sprzedażowych,
  • Badanie potrzeb Klientów oraz proponowanie odpowiednich produktów i usług oraz przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów,
  • Dbałości o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta,
  • Analizę i monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka i robotyka),
  • Podstawowa znajomość branży robotyki, automatyzacji procesów produkcji (lub pokrewne),
  • Minimum 2–letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizje,
  • szkolenia,
  • samochód służbowy do dyspozycji