PRACA: Operator obrabiarek skrawających do metalu

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Operator obrabiarek skrawających do metalu
Miejsce pracy: Zwoleń
Numer: StPr/21/0752
OBOWIĄZKI:
- Praca na obrabiarce skrawającej do metalu, dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym, praca z rysunkiem technicznym, kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu, wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych.- Pracodawca oferuje: zakwaterowanie- Godziny pracy: 6:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie
Uprawnienia: Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń z zakresu obróbki skrawaniem frezer, tokarz w metalu. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Zwoleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach