PRACA: Pilarz
Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pilarz
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/18/3025
OBOWIĄZKI:
docinanie elementów na pile formatowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

2203518

Specjalista ds. BHP

Auchan Polska Sp. z o.o.

Dodane: dzisiaj

Umowę o pracę już od 1. dnia pracy Wynagrodzenie zawsze na czas Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w   dodatkowych projektach Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata Kontroli warunków pracy...

Sales Specialist with Foreign Languages

B.P.O. Poland

Your tasks: contacting individual clients by phone and actively selling them companys products; determining the individual needs of a client; cooperation with the internal system and the database; caring for the positive business relations and developing the...

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Lokalizacja: mazowieckie/ Szydłowiec

Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru na regały, przygotowywanie promocji.Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca*Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Specjalista BHP

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy, Wynagrodzenie zawsze na czas, Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu, Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach, Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na...