PRACA: Pomoc kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Pionki
Numer: StPr/19/0300
OBOWIĄZKI:
do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Pionki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Radomiu i okolicach:

2301414

Doradca Klienta

OCHNIK S.A.

Lokalizacja: mazowieckie/ Radom

Dodane: dzisiaj

do salonu w Galerii Słonecznej w Radomiu Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd...

Kierownik Zmiany

COSTA COFFEE POLSKA SA

Lokalizacja: mazowieckie/ Radom

Dodane: dzisiaj

doświadczenie w zarządzaniu zespołemnastawienie na realizację celów i wskaźników biznesowychzaangażowanie, entuzjazm, łatwość nawiązywania kontaktówchęć odkrywania świata kawy i rozwoju swoich umiejętności

Kierownik Kawiarni

COSTA COFFEE POLSKA SA

Lokalizacja: mazowieckie/ Radom

Dodane: dzisiaj

doświadczenia na stanowisku kierownika lokalu lub asystenta kierownika lokalu - minimum 1 roknastawienia na realizację celów i wskaźników biznesowychzdolności analitycznychkreatywności w poszukiwaniu i proponowaniu nowych rozwiązańumiejętności szybkiego...

Doradca Klienta

Nationale-Nederlanden

Lokalizacja: mazowieckie/ Radom

Dodane: dzisiaj

Atrakcyjne warunki finansowe w części stałej i prowizyjnejRealne możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych KlientówUbezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy...