PRACA: Pracownik administracyjno - biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/20/0840
OBOWIĄZKI:
do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Monter bram drzwi automatyki bramowej

Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

Lokalizacja: mazowieckie/ Przysucha

Dodane: wczoraj

Montaż Bram Drzwi Napędów Automatyki Bramowej , Serwis bram Garażowych diagnozowanie usterek , naprawa uszkodzonych bram garażowych automatów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Kierownik Sektora

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Jeżeli:masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera;Twoją pasją jest handel i kontakt z klientem;potrafisz tworzyć i z sukcesem realizować plany sprzedażowe oraz budżet roczny;bierzesz na siebie odpowiedzialność i stale poszukujesz...

Kierownik Sprzedaży ds. HoReCa

Selgros Cash&Carry

 Do Twoich zadań będą należeć m.in.:pozyskiwanie nowych klientów z grupy HoReCa,tworzenie planów rozwoju sprzedaży,sporządzanie analiz sprzedażowych i prowadzenie statystyk,zarządzanie zespołem pracowników,prowadzenie rozmów handlowych oraz wspieranie...

Doradca Klienta ds. HoReCa Cash&Carry

 Do Twoich zadań będą należeć m.in.:pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych,tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i...