PRACA: Pracownik biurowy do prowadzenia sekretariatu

Ogłoszenie numer: 4616094, z dnia 2021-05-24

B & M Clothing Company" Spółka z o.o. w Radomiu

Pracownik biurowy do prowadzenia sekretariatu

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa kontrahentów,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • zaopatrywanie firmy w artykuły biurowe i sanitarne,
  • obsługa i ewidencjonowanie napływającej korespondencji, dokumentów oraz faktur,
  • archiwizacja dokumentów,
  • nadzorowanie pracy zespołu sprzątającego oraz ochrony,
  • wprowadzanie danych do wewnętrznych programów dot. zamówień i produkcji.
  • wsparcie w tłumaczeniu korespondencji od kontrahentów zagranicznych.

Wymiar czasu pracy – cały etat

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie,
  • komunikatywność,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.