PRACA: Pracownik stacji demontażu pojazdów

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Pracownik stacji demontażu pojazdów
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/20/0451
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA, DEMONTAŻ ZUŻYTYCH WYROBÓW,KONTAKT Z KIEROWCAMI I KONTRAHENTAMI Z UKRAINY- WYMAGANY JĘZYK UKRAIŃSKI W STOPNIU ŚREDNIOZAAWANSOWANYM W CELU POROZUMIEWANIA SIĘ,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach