PRACA: Pracownik utrzymania ruchu (elektryk / mechanik / automatyk)

Ogłoszenie numer: 2244999, z dnia 2019-01-11

Jesteśmy producentem najwyższej jakości systemów z PCV i aluminium. W swojej działalności firma kładzie ogromny nacisk na rozwój i udoskonalanie produktów oferowanych swoim klientom.

W związku z rozszerzeniem produkcji poszukujemy nowych pracowników.

Pracownik utrzymania ruchu (elektryk / mechanik / automatyk)

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • Nadzór nad poprawnym działaniem maszyn i linii produkcyjnych
  • Konserwacja maszyn na produkcji
  • Samodzielne naprawy,
  • Przestrzeganie planów konserwacji maszyn i urządzeń oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Dbałość o dobrą organizacje pracy

Wymagania

  • Wykształcenie min. techniczne,
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Analityczne myślenie
  • Nastawienie na wynik
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Precyzja

Oferujemy

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość awansu zawodowego,
  • Zapewniamy szkolenia.