PRACA: Pracownik wykończenia wnętrz

Ogłoszenie numer: 2351821, z dnia 2019-03-15

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Pracownik wykończenia wnętrz

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

Prace z zakresu wykończenia wnętrz: stawianie ścianek działowych, montaż płyt kartonowo – gipsowych, podwieszanie sufitów, malowanie, tynkowanie, układanie terakoty, glazury, wykładzin, montaż drzwi, prace hydrauliczne. drobne naprawy

Wymagania

  • Wysoki poziom motywacji do pracy
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - zawodowe
  • Odpowiedzialność
  • Rzetelność i sumienność,
  • Punktualność i terminowość
  • Brak nałogów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę