PRACA: Referentka / Referent do spraw dokumentacji technicznej

Ogłoszenie numer: 2351831, z dnia 2019-03-14

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Referentka / Referent do spraw dokumentacji technicznej

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • prowadzenie baz danych, arkuszy kalkulacyjnych
  • ewidencjonowanie i monitorowanie dokumentacji technicznej
  • ewidencjonowanie i monitorowanie narzędzi
  • wykonywanie prac pomocniczych

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym: towaroznawstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn
  • znajomość języka angielskiego, poziom B2
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność przypisywania istotności zadaniom
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, dokładność i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole