PRACA: Specjalista ds członkowsko-mieszkaniowych, windykacji i spraw samorządowych

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Specjalista ds członkowsko-mieszkaniowych, windykacji i spraw samorządowych
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/21/0026
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie dokumentacji w zakresie spraw członkowsko-mieszkaniowych, Sporządzanie sprawozdań rocznych w zakresie spraw członkowsko-mieszkaniowych, Sporządzanie sprawozdań, informacji na posiedzenia Komisji Rady i Zarządu, Walne Zebrania, Wydawanie zaświadczeń w zakresie spraw członkowsko-mieszkaniowych, Sporządzanie sprawozdań rocznych w zakresie spraw członkowsko-mieszkaniowych, windykacja-sądowe dochodzenie nalezzności, wezwania do zapłaty, spraw samorządowych. Dokumentacja konkursowa do wglądu w Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Polnej 2 pok. 5

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe wymagane

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach