PRACA: Specjalista ds. kadr i płac

Spółka świadcząca usługi związane z wypożyczaniem i serwisowaniem odzieży roboczej dla pracowników firm do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Radom

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia.
  • Rekrutowanie pracowników, współpraca z agencjami pracy.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
  • Naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
  • Sporządzanie i weryfikacja listy płac.
  • Obsługa rozliczeń z PFRON.
  • Sporządzanie i weryfikowanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (ZUS, PIT).
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych.
  • Obsługa systemu kadrowo – płacowego Symfonia kadry i płace oraz programu Płatnik.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • minimum 3-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatkowych, oraz ustawy o rehabilitacji i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych,
  • samodzielności, systematyczności i terminowości,
  • zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik i Symfonia,
  • wykształcenia wyższego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wprowadzające,
  • elastyczne godziny pracy, tylko w dni powszednie,
  • jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kształcenia się.