PRACA: Specjalista ds. zapewnienia jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Specjalista ds. zapewnienia jakości
Miejsce pracy: Goszczyn
Numer: StPr/21/0478
OBOWIĄZKI:
•planowanie oraz nadzorowanie działań w zakresie funkcjonowania systemów zarządzania oraz bezpieczeństwa i higieny produkcji zgodnie ze standardami: IFS, HACCP, GMP+;•nadzór nad dokumentacją;•zgłaszanie wszelkich potrzeb związanych z doskonaleniem systemów jakościowych;•przygotowanie przedsiębiorstwa do uzyskania i utrzymania odpowiednich certyfikatów jakości wydawanych przez organy zewnętrzne;•rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i analiza ich przyczyn w oparciu o narzędzia jakościowe oraz działania naprawcze;•przeprowadzanie audytów jakości;•przeprowadzanie szkoleń jakościowych w zakresie HACCP, GHP/GMP i budowanie kultury jakości wśród pracowników;•wdrażanie wymagań jakościowych na produkcji;•jakościowy nadzór nad zakładem spożywczym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych, samodzielność w działaniu[Umiejętność 1] : doświadczenie zawodowe w dziedzinie jakości, znajomość norm BRC/IFS, doświadczenie we wdrażaniu BRC/IFS w firmie produkcyjnej

Miejsce pracy:

Goszczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach