PRACA: Starszy kierownik do spraw rozwoju produktu

Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze
Starszy kierownik do spraw rozwoju produktu
Miejsce pracy: Skrzyńsko
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:

Kieruje funkcją zarządzania programem w celu opracowania nowych produktów spełniających potrzeby klientów i zapewniających bezpieczeństwo (na rynku tytoniu lub żywności); Identyfikuje nowe strategie i projekty dotyczące badania, projektowania i wdrażania nowych lub ulepszonych produktów; identyfikuje przyszłe technologie i własność intelektualną krytyczne dla przyszłego rozwoju firmy; Zapewnia terminowe wykonanie i realizację projektu poprzez zarządzanie ryzykiem; Zarządza wdrażaniem planów awaryjnych w trybie pilnym; Informuje o stanie, postępie, problemach z proponowanymi rozwiązaniami, ryzyku i ograniczeniach wpływających na harmonogramy, zakres i koszty programu; Kieruje zespołem badawczo-rozwojowym; Przygotowuje raporty z różnych procedur

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : pracodawca wymaga wykształcenia wyższego w zakresie nauk ścisłych

Miejsce pracy:

Skrzyńsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze