PRACA: Technolog

RADWAG Wagi Elektroniczne jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.  Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

Technolog
Miejsce pracy: Radom
Opis stanowiska:
  • Projektowanie oprzyrządowania do produkcji detali (np. SOLIDWORKS):
    • obróbki skrawaniem (uchwyty, przyrządy, matryce tnące);
    • obróbki plastycznej (matryce i tłoczniki);
    • montażu (ustawiaki, przyrządy);
    • odbioru części (sprawdziany);
  • Opracowanie procesów technologicznych;
  • Optymalizacja procesów montażowych;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • Współpraca z kooperantem.
Wymagania podstawowe:
  • Ukończone studia wyższe mechaniczne (mechanika i budowa maszyn) lub średnie techniczne (kier. mechanicznym);
  • Znajomość podstawowych procesów technologicznych;
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie 3D (preferowany SOLIDWORKS);
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami;
  • Chęć rozwoju i dalszej nauki.
Wymagania dodatkowe:
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziany niepalący.
Oferujemy:
  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do obiadów na stołówce pracowniczej, ubezpieczenie na życie).