PRACA: Wdrożeniowiec oprogramowania medycznego

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Wdrożeniowiec oprogramowania medycznego
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/20/1770
OBOWIĄZKI:
do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Pomocniczy pacownik w gospodarstwie sadowniczym

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Lokalizacja: mazowieckie/ Goszczyn

Dodane: dzisiaj

sadzenie warzyw i zbiór owocówWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Lokalizacja: mazowieckie/ Białobrzegi

Wykonywanie prostych prac przy obróbce elementów, przeprowadzanie operacji technologicznych związanych z produkcją wędzonek , kiełbas, konserw itp.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Regionalny doradca ds. techniczno- handlowych (praca mobilna)

PNEUMAT SYSTEM Sp. z o.o.

Najważniejsze obowiązki:utrzymywanie współpracy z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych,doradztwo w zakresie urządzeń i rozwiązań oferowanych przez firmę (technika sprężonego powietrza, próżni i pokrewne)budowanie długoterminowych relacji...

Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Lokalizacja: mazowieckie/ Kozienice